2Strefa.pl

Dzięki WebAPI możesz bez problemu podłączać zewnętrzne aplikacje.

Lekka wymiana danych poprzez format JSON zapewnia, szybkie, bezpieczne i stabilne połączenie zewnętrznej aplikacji. Dzięki protokółowi HTTP jest dostępna niemal dla wszystkich.

RESTful API Framework

2Shop WebAPI wykorzystuje elastyczny zestaw narzędzi Django REST Framework, do połączeń między zewnętrznymi aplikacjami. Wymiana danych następuje poprzez szybki i lekki format tekstowy bazujący na podzbiorze języka JavaScript, jest nim JSON. Daje to możliwość szybkiego przesyłu i pobierania dużej ilości danych.

2Strefa.pl

Dokładna dokumentacja wykorzystania WebAPI

Wyczerpująco i przystępnie napisana dokumentacja podłączenia się do systemu sklepu 2Shop, zapewnia szybką i bezproblemową integracje zewnętrznych zasobów. Programista bądź webdeveloper, podłączający się do Naszego WebAPI zawsze może liczyć na konkretną pomoc techniczną asystenta z BOK.

2Strefa.pl

Uprawnienia i bezpieczeństwo REST OAuth i OAuth2

Pakiety REST OAuth i OAuth2, dają możliwość konfiguracji uprawnień nadawanych klientom. Dzięki możliwości kategoryzowania i przydzielania poziomów dostępu użytkownikom, podłączana aplikacja pracuje na wydzielonych i szyfrowanych zasobach danych przez co stają się bardziej bezpieczna.

2Strefa.pl

Obsługa danych poprzez protokół HTTP

Dzięki protokołowi HTTP i metodom GET, POST, DELETE, PUT, HEAD, komunikacja z zewnętrznymi aplikacjami jest nieograniczona. Ustandaryzowany i wykorzystywany protokół w większości języków programowania posiadających biblioteki HttpRequest() jest najlepszym rozwiązaniem w zakresie wymiany danych.

2Strefa.pl

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

2Strefa.pl