2Strefa.pl

Projekt i grafika

Piękny wygląd i nowoczesność to podstawa przy projektowaniu szablonów.

Projektując i wdrażając Nasze szablony stawiamy na nowoczesność, tak aby klient był pewny że jego sklep jest innowacyjny i niepowtarzalny.

2Strefa.pl

Piękne szablony

2Strefa.pl

W trakcie projektowania szablonu kierujemy się przede wszystkim trendami obecnie panującymi w Internecie co zapewnia jednocześnie nowoczesność i piękną stylizację projektu. Przygotowując wytyczne schematów blokowych, staramy się stawiać na intuicyjną nawigację strony oraz jej przejrzysty wygląd. Przed opublikowaniem nowego projektu, szablon przechodzi zawsze szereg specjalnych testów, które mają ocenić interakcje sklepu z nowym klientem oraz sprawdzić czy moduły znajdujące się na stronie spełniaja swoją rolę oraz czy obsługa ich jest prosta.

Responsive web design

2Strefa.pl

Najnowszym trendem w projektowaniu jest skalowalność strony do wielu rodzajów ekranu, zwłaszcza urządzeń mobilnych takich jak telefony, tablety czy komputery przenośne. "Responsive Web Design" mówiąc potocznie strona responsywna, dostosowuje się w trakcie skalowania do rozdzielczości tych ekranów dając wygodę w czytaniu jej treści. Projektując szablony zawsze korzystamy ze sprawdzonych i przetestowanych bibliotek dla stron responsywnych, jedną z nich jest biblioteka "Bootstrap" serwisu społecznościowego Twitter.

bezbłędny i przejrzysty kod

2Strefa.pl

Zaprojektowanie pięknej grafiki to dopiero 50% sukcesu. Aby uzyskać całe 100%, trzeba ją jeszcze okodować. Bezbłędny i przejrzysty kod to podstawa w dobrym pozycjonowaniu strony oraz szybkim jej ładowaniu. Największą zmorą web developerów od wielu lat było dostosowywanie wyglądu strony do wyświetlania się jej w różnych przeglądarkach tak samo. Architektury tych programów często powodowały, że z pozoru proste stylowanie zajmowało najwięcej czasu. Dzięki zastosowaniu biblioteki "Bootstrap", stylowania w plikach "Sass" oraz kodowania skróconego w silniku szablonów "Jade Template" Nasze szablony wyglądają tak samo na wszystkich wiodących przeglądarkach tj. Firefox, Internet Explorer 9, Opera czy Chrome obsługujących języki HTML5 i CSS 3.0

Własna edycja

2Strefa.pl

Podchodząc otwarcie do Naszych klientów, zawsze staramy się ich nie ograniczać. Tak też jest z systemem 2Shop. Zakupując szablon swojego sklepu klient ma prawo do jego edycji. Zmiany dotyczące kolorystyki sklepu, loga czy banerów są tak proste że przy podstawowej wiedzy z zakresu obsługi komputera, osoba zarządzajaca panelem administracyjnym jest w stanie sama je wykonać. Nawet jeśli klient mógłby mieć problem z wdrożeniem zmian, to dzięki "Biurze Obsługi Klienta" nigdy nie jest zdany tylko na siebie. Nasi programiści krok po kroku wyjaśnią i pomogą w rozwiązaniu napotkanego problemu.

Wdrożenie szablonu klienta

2Strefa.pl

Często zdarza się że klient posiada własny zaprojektowany szablon graficzny i poszukuje dobrego systemu sklepu do jego wdrożenia. Tutaj 2Shop jest najlepszym rozwiązaniem. Obsługa techniczna oraz obsługa BOK, są gotowi pomóc we wdrożeniu przygotowej grafiki. Nasi programiści dostosują ją do obecnych webowych standardów, jednocześnie instalując ją do systemu. Jeśli grafik klienta projektując szablon sklepu nie przewidział jego wyświetlania responsywnego, to w trakcie okodowywania projektu takie zmiany są nanoszą. Finalnym efektem jest zgodność szablonu z projektem graficznym oraz nowoczesna funkcjonalność.

Wielojęzykowość

2Strefa.pl

Każdy z szablonów jest dostosowany do podłączenia wielu języków. Dzięki bibliotece lokalizacyjnej i18n oraz odpowiedniemu otagowaniu, wielojęzykowość jest standardem w budowie szablonu każdego Naszego sklepu. Standardowym językiem jest język angielski i to on jest bazą z której pobierane są słowa do tłumaczenia. Dzięki prostemu interfejsowi, zarządzanie wieloma językami jednocześnie, nie stanowi żadnego problemu i jest dziecinnie proste.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

2Strefa.pl