2Strefa.pl
2Strefa.pl
2Strefa.pl 2Strefa.pl 2Strefa.pl

Dedykowana aplikacja mobilna okna i drzwi

Aplikacja przeznaczona jest do sprzedaży stolarki okiennej i drzwiowej, informacji o produktach producenta oraz dzięki rzeczywistości rozszerzonej, możliwości dopasowywania w czasie rzeczywistym okien lub drzwi z oferty, do otworów gdzie miałyby się znależć zakupione produkty. Szeroki zakres działania stanowią jej funkcjonalności, do których w głównej mierze można zaliczyć ciągłą aktualizację bazy produktów wraz z informacjami o ich zastosowaniu. Aplikacja gradicznie przygotowana jest pod identyfikację wizerunkową zamawiającego, co zdecydowanie ułatwia rozpoznawalność marki i zwiększa sprzedaż produktów w sieci salonów dystrybucyjnych posiadających i korzystających z aplikacji.

2Strefa.pl

Pulpit głowny aplikacji

Interfejs główny zarządzania aplikacją, został zaprojektowany w taki sposób aby był najbardziej intuicyjny dla osób nie do końca zaznajomionych z nowoczesną techniką. Zaprojektowane ikony i opisy modułów są duże i czytelne. Wszystkie funkcjonalności są dostępne z poziomu pulpitu bez zbędnego chodzenia i szukania. Przechodzenie pomiędzy scenami odbywa się za pomocą jednego przesunięcia palcem po ekranie telefonu, to dotyczy również powrotu do głównego menu. Dzięki wbudowanym funkcjom natywnym klient ma możliwość z poziomu pulpitu bezpośredniego wykonania telefonu do najbliższego dystrybutora w jego lokalizacji.

1. Wyniki wyszukiwania

Dzięki połączeniu z serwerami crawlingowymi firmy 2strefa.pl, aplikacja posiada największą i najbardziej aktualizowaną bazę produktóww na rynku. Wystarczy, iż klient wpisze nazwę bądź wybierze z listy produktowej, a informacje na temat wyszukiwanej pozycji pojawią się natychmiast w aplikacji. Pełne informacje o produktach zamawiającego aktualizowane są na bieżąco z ogólnie dostępnych źródeł bądź ofert producenta, co zapewnia ogromną ilość wiedzy i legalność pozyskanych treści.

2Strefa.pl
2Strefa.pl

2. Rzeczywistość rozszerzona

Dzięki nowoczesnym modułom rzeczywistości rozszerzonej, osoba posługująca się aplikacją, będzie mogła dobierać i wpasowywać w otwory okienne bądź drzwiowe wszystkie produkty sprzedawane przez zamawiającego. Wystarczy, iż wybierze z listy interesujący go produkt i dzięki prostej funkcji przeciągnij, upuść wstawi np. okno z oferty w miejsce swojego okna.

2Strefa.pl
2Strefa.pl
2Strefa.pl

>Moduł rzeczywistości rozszerzonej działa na zasadzie wbudowanego aparatu i porzez odpowiednio zaprogramowane algorytmy, użytkownik wstawia zdjęcia oferty w rzeczywisty obraz wyświetlany w aparacie telefonu. Daje to niesamowity efekt nakładania się obrazów i wrażenie, iż dodane okno jest rzeczywiście wstawione w wybrane miejsce. Moduł ma równiez możliwość wykonania zdjęcia i przesłania go na skrzynkę pocztową, w celu zaprezentowania wyglądu stworzonej wizualizacji.

3. Konfiguracja zamówienia

Użytkownik aplikacji, ma możliwość konfigurowania jak i ddzielnego złożenia zamówienia na interesujące go produkty. Konfigurowanie odbywa się na zasadzie doboru komponentów, dostępnych w ofercie producenta np: Wybierz typ produktów -> Stal, Plastik lub Drzewo, jeśli jest to okno to ulu szybowe, następnie wybierz kolor itd. Po stworzeniu takiej listy z zamówieniem, klient może przesłać na skrzynkę pocztową zapytanie o terminie realizacji bądź finalnie złożyć zamówienie u najbliższego dystrybutora.

2Strefa.pl
2Strefa.pl

4. Mapa Producentai

Informacje podczas składania zamówienia lub ogólnego korzystania z aplikacji dotyczące dostępności produktów u dystrybutora, prezentowane są wraz z mapkami dojazdu i informacjami o godzinach otwarcia sklepów. Dzięki wbudowanym modułom geolokalizacji, użytkownik może otrzymać informację gdzie najbliżej znajduje się oficjalny sprzedawca oraz wytyczyć najszybszą trasę dostania się do niego.

Aplikacja Okna i Drzwi, może być rówież zintegrowana z systemami sprzedaży poszczególnych sklepów stacjonarnych bądź internetowych, co zdecydownaie ułatwia zarządzanie zamowieniami przychodzącymi bezpośrednio z aplikacji.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

2Strefa.pl