2Strefa.pl

Na czym polega program MailSender Magdalena

2Strefa.pl

Łatwe wyszukiwanie 1

Wystarczy, wpisać frazę słowa kluczowego np: "sklep z elektroniką", a aplikacja sama zacznie przemierzać internet w poszukiwaniu adresów stron o podanych frazach a następnie zczyta z nich adresy mailowe.

Cloud Computing 2

Program wykorzystuje funkcje serwera SafeServer Cloud Computing, która polega na zapisywaniu ustawień programu w chmurze. Daje to duże możliwości odtwarzania ustawień i list mailingowych na różnych urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.

2Strefa.pl
2Strefa.pl

Inteligentne preferencjie 3

Poprzez zastosowany algorytm sztucznej inteligencji, program sam potrafi się uczyć dobierania maili w trakcie przeszukiwania sieci. Jeżeli na stronie znajduje sie dużo maili np.: biuro@domenastrony.pl, marketing@domenastrony.pl, admin@domenastrony.pl, program sam wybierze maila na którego zostanie wysłana informacja z ofertą. W w/w konfiguracji będzie to mail: marketing@domenastrony.pl

Bezpieczeństwo danych 4

Dane newralgiczne takie jak adresy email, dane użytkowników, konta klientów wraz z ich adresami, są zabezpieczane na wydzielonym serwerze posiadającym szyfrowanie kluczem i certyfikatem SSL. Każdy z użytkowników mailsendera rejestrując się zakłada konto na serwerach SafeServer.pl.

2Strefa.pl
2Strefa.pl

Mobilność aplikacji 5

Mailsender Magdalena jest przygotowywany do uruchomienia na aplikacjach mobilnych. Poprzez zastosowanie panelu administracyjnego 2SAdmin, zarzadzanie programem będzie możliwe nawet z telefonu bądź tabletu.

Czarna lista 6

Program posiada listę, w której zapisywane są maile osób odrzucajacych mailing, maile powielajace się oraz nazwy skrzynek pocztowych, niespełniających odpowiednich kryteriów filtrowania.

2Strefa.pl
2Strefa.pl

Łatwe tworzenie newsletterów 7

Dzięki prostemu w obsłudze kreatorowi wiadomości, możemy stworzyć przejrzysty i piękny szablon Naszego newslettera.

Ranking maili 8

Poprzez ranking maili program potrafi dobierać priorytety maili, do których zostaną wysłane zapytania ofertowe w pierwszej kolejności. System potrafi także kolejkować wysyłanie, co zapewnia nie zapychanie bufora mailingowego oraz zawieszenia przegladarki komputera.

2Strefa.pl

Zobacz Film Video

Jak to działa?

Autorski program Magdalena jest nietypowym robotem (crawlerem) mailingowym, który przemierza internet wyszukując adresy poczty elektronicznej pod względem fraz i słów kluczowych oraz jednocześnie wysyła maile z pozwoleniem przesłania oferty na te adresy. Program jest tak przygotowany, iż sam potrafi się uczuć i dzięki modułowi "czarnej listy", w której znajdują się niechciane maile lub maile właścicieli którzy odrzucili prośby ofertowe, potrafi je przefiltrowywać i jednocześnie porównywać, co zapewnia iż przy nowych wyszukiwaniach niechciane maile nie są brane pod uwagę przez program, a algorytm wartościowania maili sprawdza jak bardzo pobrane adresy są trafne do wyszukiwanych fraz. Program jest zintegrowany z serwerami SafeServer, i dzięki usługom "Cloud Computing", wszystkie listy mailingowe oraz "czarne listy" wraz z ustawieniami programu zapisywane są w chmurze co zapewnia 100% bezpieczeństwa danych oraz możliwości instalowania i odinstalowywania oprogramowania bez strachu o utratę zgromadzonych danych. Dzięki temu, iż programu jest podłączony do serwera i do konta klienta, potrafi uczyć się preferencji użytkownika i po dłuższym czasie korzystania z niego bardziej trafnie wyszukuje podane frazy i dobiera odpowiednie do nich maile.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

2Strefa.pl