Program 2Strefa.pl2Strefa.pl

Automat KraperPRO - To autorski robot (crawler) do wyszukiwania treści, plików, cen i dużych zdjęć danych produktów z całego internetu po ich kodach kreskowych lub obrazach ze skanu.

Schemat działania programu.r

2Strefa.pl

Twoja firma bądź sklep internetowy nie idzie jak powinien? Mamy dla Ciebie rozwiązanie jakim jest program Kraper PRO

2Strefa.pl

Kraper PRO - Jest robotem internetowym do przeszukiwania internetu pod względem treści, plików i zdjęć produktów.

2Strefa.pl

Kontaktując się z Nami, nasi programiści przygotują specjalnie pod Ciebie szablon crawlingowy do poboru danych, który zostanie zaimplementowany do jednego z robotów.

2Strefa.pl

Po rejestracji i aktywacji, jako nowy użytkownik wchodzisz na panel administracyjny programu.

2Strefa.pl

W panelu wybierasz wyszukiwanie poprzez czytnik kodów EAN13 lub UPC i szczytujesz kod produktu znajdujący się na opakowaniu.

2Strefa.pl

Po zczytaniu wszystkich kodów produktów jakie potrzebujesz przeszukać, przyciskasz przycisk START i czekasz na wyniki.

2Strefa.pl

Wpisane informacje trafijają na serwer i do bazy danych.

2Strefa.pl

Następnie zostaje uruchomiony program crawler typu Kraper PRO skonfigurowany w przeszukiwaniu określonych treści i danych wyciąganych z kodów kreskowych.

2Strefa.pl

Po kilku minutach otrzymujemy wyniki naszego crawlingu. Dane, które są przesegregowane z informacjami jak: tytuł, opis, treść, duże zdjęcia, ceny, wymiary, skład, itp.

2Strefa.pl

Dzięki prostej integracji oraz dostępu do modułu WebAPI, możesz powiązać wyszukiwane produkty ze Swoim sklepem internetowym.

2Strefa.pl

Wiele hurtowni i sklepów nie posiada modułów integracyjnych, dzięki programowi Kraper PRO, takie moduły nie są już Tobie potrzebne. Wystarczy Nasz program i wszystko masz pod małym palcem.

2Strefa.pl

Program daje możliwość Importu i Exportu danych do plików XML, JSON, CSV oraz integrację z zewnętrznymi systemami sprzedażowymi.

Zobacz Film Video

Jak to działa?

Autorski program KraperPRO jest specjalnie napisanym robotem internetowym, który przeszukuje internet pod względem tytułów, treści, cen, ilości magazynowych, dostępności, zdjęć czy plików szukanych produktów. Program potrafi dopasowywać i analizować odpowiednie dane. Często sprzedawcy sklepów internetowych, poszukują informacje na temat sprzedawanych produktów, a dodatkowo nie zawsze hurtownie lub producenci posiadają systemy API i integracje w swoich aplikacjach. Problem ten załatwia właśnie Nasz autorski program. Dzięki KraperowiPRO nie potrzebujemy żadnych dodatkowych systemów integracyjnych, wystarczy iż osoba zajmująca się sklepem internetowym wpisze lub wczyta poprzez czytnik kodów, zestaw numerów EAN13 lub UPC, bądź uploaduje zdjęcie/skan i przyciśnie przycisk START. Program sam wynajdzie potrzebne informacje dotyczące wyszukiwanych produktów, wraz z ich zdjęciami i dowiązanymi do nich dokumentami w formie .PDF, CSV, .XLSX, .DOC, .DOCX, itp. ,które mogą stanowić dodatkową specyfikację. Program posiada moduł API, dzięki któremu bardzo łatwo jest podłączyć go do każdego zewnętrznego sklepu internetowego bądź programu fakturowo-magazynowego. Dzięki takiej integracji wystawianie produktów jest proste i przyjemne, a co najważniejsze wpełni zautomatyzowane, gdyż program można ustawić na pracę ciągłą. Ustawiając pewne parametry możemy np. skonfigurować go tak, iż do cen pobieranych z internetu, program ma zawsze dodawać 15% marży i automatycznie wystawić produkt. KraperPRO był projektowany z myślą, zminimalizowania bądź całkowitego usunięcia ingerencji człowieka przy dodawaniu produktów na sklepach i aukcjach internetowych. Wszystkie crawlowane produkty można exportować do plików formatu : .CSV, .XLSX, .XML i .JSON

Pełna automatyzacja pracy

Obsługa sklepu internetowego lub aukcji zminimalizowana do podstawowych funkcji, bądź do całkowitego wyłączenia ingerencji człowieka w program.

Szukanie po kodzie lub zdjęciu/skanie

Program potrafi szukać produktów po ich kodzie kreskowym europejskim EAN13 lub światowym UPC. Wystarczy czytnik kodów lub aparat czy skaner i produkt już jest dodany do listy wyszukiwania.

Pełna struktura danych o produkcie

Wyszukiwane dane produktu to dane jakie program KraperPRO znajduje w wielkim oceanie jakim jest internet. Dane podawane przez program to tytuł, cena, skład, dostępność, treść, nazwy sklepów jakie sprzedają ten produkt, średnia różnica w marży pomiędzy cenami, duże zdjęcia, pliki z dodatkową specyfikacją lub dokumentacją w formie .PDF, .DOCX, .XLSX.

Łatwa integracja z programami zewnętrznymi

Program bardzo łatwo można podłączyć do sklepów internetowych zewnetrznych firm poprzez dostępne WebAPI. Dzięki odpowiednim ustawieniom programu, KraperPRO może aktualizować produkty ich stany i treści oraz jednocześnie sam wystawiać je na sklep bez ingerencji sprzedawcy.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

2Strefa.pl