2Strefa.pl
2Strefa.pl
2Strefa.pl
2Strefa.pl

Aplikacja KraperLight©

Alikacja Kraperlight To autorski robot (crawler) do wyszukiwania treści, plików, cen i dużych zdjęć danych produktów z całego internetu po ich kodach kreskowych lub obrazach ze skanu.

Zasady działania aplikacji KraperLight©

2Strefa.pl

DARMOWA APLIKACJA

Prezentowana aplikacja telefonu jest całkowicie darmowa. Posiada zmniejszoną funkcjonalność rozszerzonej wersji programu KraperPRO oraz w boksie banerowym wyświetlają się reklamy.

2Strefa.pl

Szybka Nawigacja

Dzięki przemyślanemu interfejsowi, nawigowanie aplikacją jest bardzo intuicyjne i proste. Wystarczy jeden klik aby użytkownik znalazł się dokładnie tam gdzie potrzebuję. Przechodzenie pomiędzy skanowaniem, szukaniem i wynikami to jedno przyciśnięcie przycisku.

2Strefa.pl

Inteligentne Skanowanie

Aplikacja potrafi sama odróżnić skanowany kod czy jest to EAN13 , UPC czy QRcode. Użytkownik nie musi zastanawiać się nad przełączaniem się pomiędzy skanowanymi kodami, program po zczytaniu sam nazwie kod oraz dobierze rodzaj wyszukiwania.

2Strefa.pl

Dokładne Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania przedstawiane są w formie kontekstu, wypisanego w tabelach co daje dokładny obraz wyszukiwanych danych. Zdjęcia produktów w wynikach są przechowywane na serwerach, a aplikacja tylko je wyświetla co nie zajmuje pojemności dyskowej na telefonie.

Prezentacja video

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

2Strefa.pl