2Strefa.pl

Integracja z hurtowniami i producentami nigdy jeszcze nie była tak prosta.

Aktualizacje stanów magazynowych, automatyczne dodawanie produków i zdjęć to tylko nieliczne z możliwości jakie daje Nasz system.

Co daje integracja?

Dzięki integracji sklepu internetowego z producentem bądź hurtownią, nie musisz więcej martwić się o braki magazynowe na sklepie, oraz zawsze posiadasz najnowszą ofertę powiązaną z produktami kontrahentów. Aktualizacja stanów magazynowych jest automatyczna i odbywa się zgodnie z wytyczonym czasem ustawianym przez właściciela sklepu. Zakresy czasowe aktualizowania produktów mogą być konfigurowane od 1 doby do 30 minut. Użytkownik systemu 2Shop może sam decydować, które produkty mają być aktualizowane, a które nie. Konfiguracja integracji przeprowadzana jest indywidualnie zgodnie z zakresem prowadzonego sklepu. Okres długości działania integracji zależny jest od wykupionego pakietu systemu 2Shop.

integracja poprzez XML, CSV lub JSON

2Strefa.pl

Dzięki przemyślanemu interfejsowi, zarządzanie wieloma produktami oraz ich atrybutami jest bardzo intuicyjne, a samo dodawanie produktu poprzez krokowe menu, to czysta przyjemność w ich zarządzaniu.

Aktualizacja stanów magazynowych

2Strefa.pl

Administrowanie między klientami w panelu jest tak przygotowane, aby każdy nowo zarejestrowany klient w zależności od podanych preferencji został odpowiednio filtrowany na górę listy klientów.

Automatyczne dodawanie nowych produktów

2Strefa.pl

2S Admin posiada integrację z wieloma zewnętrznymi aplikacjami, które znacznie zwiększają możliwości samego systemu o dodatkowe funkcje takie jak: integracja z kurierami, hurtowniami, systemami płatności lub aukcjami.

Automatyczne przycinanie i dopasowywanie zdjęć

2Strefa.pl

Dzięki responsywnej skalowalności strony, administrator może posługiwać się panelem z urządzeń przenośnych takich jak telefon komórkowy, tablet czy laptop. Daje to możliwość zarządzania sklepem z każdego miejsca.

Hurtownie i producenci z którymi posiadamy obecnie integrację

2Strefa.pl
2Strefa.pl
2Strefa.pl
2Strefa.pl
2Strefa.pl
2Strefa.pl

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

2Strefa.pl