Schemat działania programu Dawid Al

2Strefa.pl

1

Program Dawid-AI - Autorski kombajn crawlingowy z funkcją sztucznej inteligencji. Program jest rozbudowanym klastrem crawlingowym z jednostką centralno-obliczeniową.

2

Serwery hostingowe na których zapisywane są różnego rodzaju pliki tekstowe typu .PDF, .DOCX, itp., pliki kompresji .ZIP, .ISO, zdjęcia oraz audio i video znalezione w trakcie przeszukiwania sieci pod określonym kodem przeszukiwania.

3

Serwery bazo danowe w których mieszczą się posegregowane dane dotyczące przeszukiwanych kodów produktów oraz informację dotyczące użytkowników programu.

4

Są to farmy robotów crawlingowych typu Kraper PRO, które przeczesują cały internet w poszukiwaniu odpowiednich danych dotyczących crawlowanych informacji. Dane przefiltrowane przesyłane są do programu Dawid-AI gdzie potem są analizowane.

5

Jednostka centralno - obliczeniowa na której Dawid-AI się opiera i którą wykorzystuje do budowania zaawansowanych algorytmów obliczeniowych, pomagających programowi w analizowaniu, profilowaniu i weryfikowaniu danych.

Zobacz Film Video

Program Dawid-Al

Program Dawid-AI - To autorski kombajn crawlingowy z funkcją sztucznej inteligencji. Program jest rozbudowanym klastrem crawlingowym z jednostką centralno-obliczeniową, która zarządza, przetwarza i analizuje dane pobierane z internetu poprzez farmę robotów crawlingowych typu KraperPRO, które po zczytaniu treści ze stron przesyłają obrobione dane do programu Dawid-AI, który buduje i zarządza własną bazą danych w formie BigData.

Jak to działa?

Autorski program Dawid-AI jest kombajnem crawlingowym i zarazem jednostką centralno - zarządzającą z funkcją przetwarzająco - analizującą dane pobierane z internetu poprzez niekończacą się ilość wysyłanych programów crawlingowych typu KraperPRO. Roboty nonstop przez 24/7 h niczym kombajny zbierające dane z internetu przesyłając je na serwery hostingowe i bazodanowe. Serwery specjanie do tego przeznaczone porządkują i układają przesłane dane w odpowiednich przegrodach i katalogach. Program Dawid-AI zgodnie z ustawionymi wytycznymi jakie zostały wprowadzone przez programistów na zlecenie klienta, wyjmuje dane z nich i jednocześnie je analizuje, przetwarza lub profiluje korzystając z zaimplementowanej sztucznej inteligencji, podając końcowy wynik w różnej formie zależnej pod potrzeb. Wyniki mogą być w formie graficznej, tekstowej, liczbowej czy plików .CSV, .XLSX, .XML lub .JSON. Do głównych możliwości programu Dawid-AI, możemy zaliczyć możliwość rozbijania na czynniki pierwsze różnych urządzeń, tzn.: mając urzadzenie elektroniczne np. telefon program potrafi rozbić dany aparat na czynniki pierwsze podając co znajduje się w danym urządzeniu jednocześnie dobrać odpowiednie układy zamienne, aby można było złożyć ten produkt na nowo. Kolejną rzeczą jest możliwość profilowania. Program po wprowadzeniu odpowiednich danych może profilować np.: rynek pod względem wprowadzenia nowego produktu. Jak jest to robione? Program przeszukuje internet pod względem wytycznych klienta na różnych forach, blogach, portalach społecznościowych czy komentarzach itp. i sprawdza czy dany produkt lub jego pochodne były poszukiwane przez internautów w takiej bądź innej formie, przetwarza informacje i podaje wyniki, jakie jest prawdopodobieństwo przyjęcia się nowego produktu na rynku oraz jak można to ulepszyć. Możliwości programu Dawid-AI wypisane tutaj to zaledwie 0,5% wszystkich funkcji i zastosowań tego ogromnego kombajnu danych. Zbierając dane, program tworzy gigantyczną bazę danych w formie BigData i przechowuje na serwerach specjalnie do tego przystosowanych. Jeśli jesteś zainteresowany pełną specyfikacją możliwości programu Dawid-AI zadzwoń i umów się na spotkanie z jednym z naszych autoryzowanych dystrybutorów a dowiesz się dokładnie jakie są jego możliowści. Opad szczęki gwarantowany i potwierdzony przez Naszych obecnych klientów. :-)

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

2Strefa.pl