2Strefa.pl
2Strefa.pl
2Strefa.pl 2Strefa.pl 2Strefa.pl

Dedykowana aplikacja 3D Developer

Aplikacja 3D Developer przeznaczona jest dla deweloperów, sprzedawców nieruchomości, projektantów i firm zajmujących się budową, sprzedażą i projektowaniem mieszkań czy domów. Dzięki jej funkcjonalności budowana jest relacja pomiędzy klientem końcowym a sprzedawcą. Funkcjonalności jakie zostały w niej umieszczone dają możliwość wirtualnej reorganizacji pomieszczeń fizycznie wykonanych i czekających na sprzedaż bądź jeszcze będących w fazie koncepcji. Klient końcowy, który pobierze aplikację ze strony sprzedawcy będzie mógł przejrzeć wszystkie dostępne lokale sprzedawcy, sprawdzić ceny i możliwości kredytowania oraz wybrać interesujący go lokal. Wybierając funkcję Wirtualnego Spaceru klient będzie mógł wirtualnie przejść się po interesującym go lokalu, poustawiać meble i przeorganizować ściany działowe, jednocześnie wybierając ich kolor. Oprócz reorganizacji użytkownik aplikacji będzie mógł również dopasowywać rodzaje podłóg np. czy drzewo czy terakota, przestawiać drzwi czy urządzać kuchnię i łazienkę. Sprzedawca dla którego wykonana jest aplikacja poprzez moduły reklam i powiadomień będzie mógł również przesyłać na telefon bądź tablet oferty reklamowe czy powiadomienia dotyczące najnowszych promocji, zniżek czy innych informacji potrzebnych przy sprzedaży.

2Strefa.pl

1. Pulpit głowny aplikacji

Interfejs główny aplikacji, został zaprojektowany w taki sposób aby był najbardziej intuicyjny, dla osób nie do końca zaznajomionych z nowoczesną techniką. Zaprojektowane ikony i opisy modułów są duże i czytelne. Wszystkie funkcjonalności są dostępne z poziomu pulpitu bez zbędnego chodzenia i szukania. Przechodzenie pomiędzy scenami odbywa się za pomocą jednego przesunięcia palcem po ekranie telefonu bądź tabletu, to dotyczy również powrotu do głównego menu. Dzięki wbudowanym funkcjom natywnym klient ma możliwość z poziomu pulpitu, bezpośredniego wykonania telefonu do dewelopera bądź do projektanta.

2. Edycja 3d

Dzięki funkcji modelowania przestrzennego i wbudowanym modułom 3D, użytkownik aplikacji może sam projektować w czasie rzeczywistym, pomieszczenia bądź lokale, poprzez przesuwanie odpowiednich ścian dodawanie okien i drzwi, układanie podłogi, aranżowanie łazienki i wiele innych. Edycja 3D posiada możliwość wymiarowania koncepcyjnego co pozwala na poglądowe dopasowywanie modeli np.: wyposażenia.

2Strefa.pl
2Strefa.pl

3. Edycja 2d

Aplikacja posiada wbudowany moduł 2D, który włączany jest na przemiennie z modułem 3D. Dzięki modułowi 2D użytkownik może rozpoczynać pracę projektowo-aranżacyjną z poziomu widoku - rzut z góry. I poprzez intuicyjne zaznaczanie przekrojów ścian działowych przesuwając palcem po ekranie, może reorganizować przestrzeń (przestawiając tylko ściany działowe i zmieniając ich przeznaczenie wraz z meblami i urządzeniami). Po naniesieniu zmian klikając widok 3D może zobaczyć jak będzie wyglądać wynik jego pracy w przestrzeni 3D.

2Strefa.pl

4. Wirtualny spacer

Jedną z największych funkcjonalności aplikacji jest tzw. Wirtualny Spacer.Moduł daje wrażenie chodzenia po zaprojektowanym lokalu z widoku pierwszej osoby tj. widok z oczu użytkownika(tak jakbyśmy sami chodzili i oglądali wirtualny lokal). Niczym w grze komputerowej użytkownik może zajrzeć do poszczególnych pomieszczeń i sam ocenić ich wygląd. Przełączanie się pomiędzy wirtualnym spacerem a modułami

2Strefa.pl
2Strefa.pl
2Strefa.pl

projektowymi jest proste, intuicyjne i działa na zasadzie przycisku PLAY. Chodzenie po wirtualnym lokalu odbywa się na zasadzie dwóch joysticków dotykowych, gdzie jeden odpowiada za rozglądanie się a drugi za chodzenie po pomieszczeniu. Prostota i przyjemność w interakcji pomiędzy aplikacją a użytkownikiem daje również oprócz ogólnego poglądu koncepcyjnego mieszkania czy lokalu dużo frajdy z korzystania. Nie raz praca na aplikacji potrafi zamienić się na świetną odstresowującą zabawę.

Szeroki zakres możliwości jak i duża mobilność daje wymierne korzyści dla firmy posiadającej tę aplikację. Interakcja pomiędzy klientem a sprzedawcą dzięki takim rozwiązaniom jest bardzo silna i przekładająca się na sprzedaż. Z uwagi na to iż jest to aplikacja na urządzenia mobilne, to sprzedawca, którego aplikacja została pobrana na telefon bądź tablet trafia ze swoją ofertą niemal bezpośrednio do potencjalnego klienta, a dzięki panelowi do zarządzania i podpiętymi w nim statystykami sprzedawca ma orientację o rankingu i popularności aplikacji. Copyright ©

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

2Strefa.pl