2Strefa.pl

Prostota i bezpieczeństwo w administrowaniu panelem Admin

Rozwiązania które usprawniają zarządzanie Twoim sklepem oraz intuicyjność korzystania z nich to największa siła Naszego systemu.

Najlepsze wtyczki 2S Admin

Przejrzysta lista zamowień

2Strefa.pl

Multi edycja danych

2Strefa.pl

Inteligentne drzewo kategorii

2Strefa.pl

Albert Kowalewski Właściciel / CEO 2strefa.pl

2Strefa.pl

Chciałbym Państwu zaproponować Nasz autorski system sklepu internetowego 2Shop. Przez wiele lat sami prowadziliśmy sprzedaż internetową, głównie bielizny i odzieży damskiej. Nasze doświadczenie na tym polu, zaprocentowało konkretną wiedzą dotyczącą problemów i potrzeb z jakimi boryka się obecnie, każdy sprzedawca chcący zarabiać poprzez internet na swoich produktach. Największą trudnością w prowadzeniu sklepów była ich administracja. Przez te lata przebrnęliśmy przez wiele systemów zarządzania takich jak: PrestaShop, Magento, J2Store, Spree Commerce, itp.. Każdy z nich posiada mocne i słabe strony, które wyróżniały się na tle konkurencji, jednak w nich Nam zawsze czegoś brakowało. Wybierając najlepsze rozwiązania oraz dodając własne zbudowaliśmy system, który na dzień dzisiejszy jest jednym z najbardziej innowacyjnych. Do jego napisania wybraliśmy język Python z frameworkiem Django, który nie dość że jest bardzo szybki (firma Google używa tego języka do swojego flagowego produktu tj. wyszukiwarki) to jeszcze bardzo bezpieczny. "Czas to pieniądz..", dlatego każdy panel administracyjny powinien być prosty, przejrzysty i intuicyjny tak aby osoba zarządzająca nim nie musiała poświęcać czasu na rzeczy nie związane z zarabianiem pieniędzy np. konfiguracją. Jeśli po części zgadzacie się ze mną to musicie wypróbować Nasz autorski system 2Shop.

Proste zarządzanie produktami

2Strefa.pl

Dzięki przemyślanemu interfejsowi, zarządzanie wieloma produktami oraz ich atrybutami jest bardzo intuicyjne, a samo dodawanie produktu poprzez krokowe menu, to czysta przyjemność w ich zarządzaniu.

Integracje

2Strefa.pl

2S Admin posiada integrację z wieloma zewnętrznymi aplikacjami, które znacznie zwiększają możliwości samego systemu o dodatkowe funkcje takie jak: integracja z kurierami, hurtowniami, systemami płatności lub aukcjami.

Mobilna dostępność

2Strefa.pl

Dzięki responsywnej skalowalności strony, administrator może posługiwać się panelem z urządzeń przenośnych takich jak telefon komórkowy, tablet czy laptop. Daje to możliwość zarządzania sklepem z każdego miejsca.

Proste zarządzanie klientami

2Strefa.pl

Administrowanie między klientami w panelu jest tak przygotowane, aby każdy nowo zarejestrowany klient w zależności od podanych preferencji został odpowiednio filtrowany na górę listy klientów.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.

2Strefa.pl